Reference

Prohlédněte si všechny projekty, které dopadly na jedničku.
Neuman elektro
Webové stránky, brand
Bara Pilates
Webové stránky, správa
Sport Úvaly
Webové stránky, správa
Sport Studio Prima
Webové stránky, správa
Azenet
Webové stránky, správa

Jaký je názorklientů?

"Doporučuji každému, kdo to s webem myslí vážně"
“Ondřej realizoval naše webové stránky a byl jsem velmi nadšen s jeho úrovní komunikace a přístupem k projektu. Byl velmi profesionální a znalý a dokázal odpovědět na všechny moje dotazy z pohledu laika. Ondřeje bych chtěl doporučit každému, kdo to s jeho webem myslí vážně.”
Petr Weinlich
Majitel, SPORT STUDIO PRIMA
"Spolupráce proběhla naprosto skvěle"
“Spolupráce proběhla naprosto skvěle. Originální návrh a design s citem pro detail. Profesionální komunikace a řešení veškerých problémů na úrovni.”
Pavel Skořepa
Majitel, Azenet
"Správa webu je neuvěřitelně snadná"
“Nedávno jsem si nechala redesignovat své webové stránky a výsledek supr. Správa webu je neuvěřitelně snadná. Vše mi bylo vysvětleno a popsáno. Vřele doporučuji všem kdo potřebuje předělat jejich web.”
Jiřina Kalousová
Majitelka, Make-up studio
"Rychlost postavení webu skvělá"
“Velice individuální přístup a webové stránky vytvořené na míru. Vše co jsme si vymysleli a navrhli bylo velice rychle realizováno. Rychlost postavení webu skvělá. Vždy dobré tipy a nápady na zviditelnění webu. Budeme rádi spolupracovat i dále.”
Jakub Řeboun
Spolumajitel, Optikárna
"Byl jsem velmi překvapen kvalitou služeb"
“Ondra pracoval na mém novém webu a byl jsem velmi překvapen kvalitou služeb, které mi poskytl. Jeho práce byla dokončena včas a v celém procesu byl velmi organizovaný. Určitě doporučuji.”
Michal Koláček
Majitel, Výškovky Koláček
"Velice profesionální přístup"
“Ondřej nás oslovil s návrhem na redesign našich zastaralých webových stránek, které v současné době nebyly pro naši firmu dostatečně reprezentativní. Velice profesionální přístup, originální nápady, skvělá komunikace. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci.”
Hana Koláčková
Spolumajitelka, ATEBY - atelier bydlení

Pojďme vytvořitefektivníweb

Chcete skvělě zapůsobit a vylepšit online prezentaci vaší značky k nepoznání? Pojďme vytvořit web, který vás bude prezentovat jako špičku v oboru a získá důvěru vašich zákazníků.
Copyright © 2024 | Ondřej Dvořák — Webdesigner