Zdravím, jsem Ondřej.

Jmenuji se Ondřej Dvořák a tvořím úspěšné weby pro své klienty. Ve světě webů se aktuálně pohybuji přibližně 3 roky. Moje cesta začala zájmem o programování a technologie. Z počátku jsem neuměl v podstatě nic ale postupně jsem se začal učit a získávat nové zkušenosti, až se mé nadšení a znalosti proměnily v práci, která mě živí. Zaměřuji se zejména na strategii a design, přičemž mým cílem je vytvářet webové stránky, které nejenže oslovují svým vizuálním provedením, ale také přinášejí výsledky a fungují jako efektivní investice pro mé klienty.

Při práci s klienty se řídím předem stanoveným procesem, který je ověřený a efektivní. Důkladně plánuji každý projekt tak, abychom se vyhnuli zbytečným chybám a zajistili úspěch webového projektu. Zaměřuji se na strategii a celkovou koncepci, abychom dosáhli nejen esteticky přitažlivého vzhledu, ale také efektivního výsledku.

Jaký je názorklientů?

"Doporučuji každému, kdo to s webem myslí vážně"
“Ondřej realizoval naše webové stránky a byl jsem velmi nadšen s jeho úrovní komunikace a přístupem k projektu. Byl velmi profesionální a znalý a dokázal odpovědět na všechny moje dotazy z pohledu laika. Ondřeje bych chtěl doporučit každému, kdo to s jeho webem myslí vážně.”
Petr Weinlich
Majitel, SPORT STUDIO PRIMA
"Spolupráce proběhla naprosto skvěle"
“Spolupráce proběhla naprosto skvěle. Originální návrh a design s citem pro detail. Profesionální komunikace a řešení veškerých problémů na úrovni.”
Pavel Skořepa
Majitel, Azenet
"Správa webu je neuvěřitelně snadná"
“Nedávno jsem si nechala redesignovat své webové stránky a výsledek supr. Správa webu je neuvěřitelně snadná. Vše mi bylo vysvětleno a popsáno. Vřele doporučuji všem kdo potřebuje předělat jejich web.”
Jiřina Kalousová
Majitelka, Make-up studio
"Rychlost postavení webu skvělá"
“Velice individuální přístup a webové stránky vytvořené na míru. Vše co jsme si vymysleli a navrhli bylo velice rychle realizováno. Rychlost postavení webu skvělá. Vždy dobré tipy a nápady na zviditelnění webu. Budeme rádi spolupracovat i dále.”
Jakub Řeboun
Spolumajitel, Optikárna
"Byl jsem velmi překvapen kvalitou služeb"
“Ondra pracoval na mém novém webu a byl jsem velmi překvapen kvalitou služeb, které mi poskytl. Jeho práce byla dokončena včas a v celém procesu byl velmi organizovaný. Určitě doporučuji.”
Michal Koláček
Majitel, Výškovky Koláček
"Velice profesionální přístup"
“Ondřej nás oslovil s návrhem na redesign našich zastaralých webových stránek, které v současné době nebyly pro naši firmu dostatečně reprezentativní. Velice profesionální přístup, originální nápady, skvělá komunikace. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci.”
Hana Koláčková
Spolumajitelka, ATEBY - atelier bydlení

Pojďme vytvořitefektivníweb

Potřebujete nový web a chcete vylepšit prezentaci vaší značky?
Dejte mi vědět.
Copyright © 2024 | Ondřej Dvořák — Webdesigner