fbpx
Ondřej Dvořák - Logo
Získat cenovou nabídku

O mně

Ondřej Dvořák - Webdesigner

Jsem Ondřej Dvořák a tvořím efektivní webové stránky

Moje cesta ve světě webových stránek začala před více než třemi lety, kdy jsem začal zkoumat základy tvorby webových stránek. Postupem času jsem se ponořil do programování a designu a objevil jsem, jaké krásné věci lze na internetu vytvořit. Zábava se stala vášní a vášeň se proměnila ve skvělou práci, která mě opravdu baví.

S více než třemi lety zkušeností v oblasti webdesignu mám za sebou řadu úspěšných projektů. Na stránce reference jsou k dispozici úspěšné projekty, na kterých jsem měl možnost pracovat.

Mým hlavním zaměřením je design a tvorba webových stránek na platformách jako WordPress a Webflow. Při designování využívám nástroje jako Figma.

Mým cílem v oblasti webdesignu je vytvářet efektivní webové prezentace, které mají smysl a pomáhají lidem v různých oborech a odvětvích. Webové stránky mají na trhu opravdu velký potenciál a já se rád postarám o to, aby váš projekt vynikl a oslovil vaši cílovou skupinu.

Pokud máte nějaký projekt, na kterém bychom mohli  společně spolupracovat, nebo máte dotazy, neváhejte mě kontaktovat zde. Rád vám pomohu realizovat vaši webovou prezentaci.

Ondřej Dvořák - Webdesigner
© 2023 ondrejdvorak.eu | Website created by ondrejdvorak.eu
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram