fbpx
Ondřej Dvořák - Logo
Získat cenovou nabídku

Časté dotazy

Nejčastěji kladené dotazy

Vytvoření webových stránek od začátku do konce trvá přibližně 2-3 týdny, pokud dostanu všechny informace včas a nenastanou žádné komplikace. Celý proces tvorby webových stránek je popsán zde.

Záleží na tom, jaký typ webových stránek potřebujete. Než začneme spolupracovat, můžeme to probrat na našem konzultačním hovoru. V závislosti na tom, na jakém typu webu se dohodneme, můžeme potřebovat...

 

  • Obrázky vás a vašeho týmu
  • Obrázky vašeho pracoviště
  • Obsah webu, např. text, PDF atd.
  • Profily zaměstnanců
  • Jakákoli videa, která byste chtěli na webové stránky přidat
  • Přihlašovací údaje k vašim stávajícím webovým stránkám

 

Některé z těchto údajů již mohou být na stávajícím webu, v takovém případě je lze přenést na nový web.

Poskytuji kompletní strategickou tvorbu a přípravu textů pro nový web, tak abyste je mohli následně překontrolovat, případně upravit.

V některých případech chce klient texty dodat sám. V takovém případě je potřeba je překontrolovat, nebo případně změnit, tak aby fungovali v souladu se strategií webu.

Během procesu tvorby nových nebo přestavby starých webových stránek jsou pravidelně naplánování schůzky, kde Vás informuji o postupu projektu a kde můžete vyjádřit svoje názory. Kdykoliv se můžeme pobavit o jakýchkoliv prvcích webu a případně je doladit k dokonalosti.

Všechny dokončené projekty a reference jsou na stránce reference.

Webové stránky se obvykle pohybují v rozmezí: 35-150 tis. Kč. Vždy záleží na tom, jaké jsou vaše požadavky a cíle.
Pokud pro vás vytvořím webové stránky, zpravidla pro vás budu spravovat hosting, takže nemusíte dělat nic. Používám stejnou hostingovou firmu pro moje vlastní webové stránky i pro všechny moje klienty. Každý web spravuji individuálně, abych se vyhnul jakýmkoliv problémům se zabezpečením.
Všechny weby, které designuji a tvořím jsou hned od začátku dělány responzivně. Jsou od základu mnou tzv. optimalizovány tak aby na všech zařízeních vypadaly stejně hezky jako na velkém monitoru počítače.
Všechny weby, které mám na starost mají alespoň základní SEO optimalizaci, tak aby byli lehce dohledatelné na internetu a neumřeli hned po jejich publikaci.

Pokročilejší optimalizace pro vyhledávače je měsíčně placená služba, kde postupně každým měsícem Váš web roste a získává více výsledků.
Podpora a údržba webů je nastavena vždy podle náležitostí projektu a domluvy s klientem.

Většinou každý měsíc provádím aktualizaci, kontrolu a potřebnou údržbu webu, tak aby správně fungoval, rozděleno na roční platby.

Pokud je u projektu potřeba větších nebo komplexnějších úprav či servisu, je práce účtována hodinovou sazbou, dle předešlé domluvy s klientem.
Získat cenovou nabídku
© 2023 ondrejdvorak.eu | Website created by ondrejdvorak.eu
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram